Markette 7 yaşındaki çocuğa dayak ve tehdit

Fatih Koca Mustafa Paşa Mahallesi’nde yaşayan Tunus uyruklu Bayram L. (7) parkta oynadığı sırada başka bir çocukla kavga etti.

Çocuk durumu babasına anlatınca baba, Bayram L.’yi parkta tartakladı. Daha sonra Bayram L. oturdukları sokakta bakkala ekmek almaya gitti.

Bakkalda kavga ettiği çocuğun babası ile karşılaşan Bayram L. bir kez daha darp edildi. Araya iş yeri sahibi girerek çocuğun dayak yemesini engelledi.

ÇOCUĞU BIÇAKLAMAKLA TEHDİT ETTİ

Gözyaşlarını tutamayıp ağlamaya başlayan çocuğa tokat atan babanın, “seni gebertirim”, “seni bıçaklarım” şeklinde tehditler savurup küfrettiği anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde çocuğun gözyaşları içinde bakkaldan ayrıldığı görülüyor. 

“OĞLUMUN KAFASINDA ŞİŞLİK VAR”

Darp edilen çocuğun annesi Nurhan L. “Benim oğlum 3 gün önce parka gidip parktaki bir kızla kavga ediyor. Oğlum gelip bana ‘Parkta bir kıza hiçbir şey yapmadım, babası gelip beni dövdü’ dedi. Dün de çocuğum markete gitmişti. Kız çocuğunun babası gelip çocuğuma tokat atmış. Sonra ben markete gittim. Market sahibi bana ‘çocuğunu dövdü. 6-7 defa tokat attı’ dedi. Oğlum ekmek alırken gelip tokat atmış. Oğlumun kafasında şişme var. Oğlumu tehdit etmiş” dedi.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x